KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8145401
nr 814 5401
Akvarell
Remand, ryttare vid sjöpromenad, signerad, motivets mått: 25x35
Kondition: vikskador
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 mars 2013
kl 19:26:55
18/3 19:19:20